iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Tábory s Bobří stopou v roce 2008

23.5.2008 10:14
Autor: Čáp, Počet přečtení: 2940

I v roce 2008 získalo naše Sdružení dotaci od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na pořádání letních zotavovacích akcí neboli táborů. Jste-li tedy vedoucím oddílu Bobří stopy (OBS) nebo aktivním členem pobočky a máte zájem letos uspořádat tábor pod hlavičkou SPJF, čtěte následující řádky.

Pro konání tábora platí platný organizační řád pro pořádání akcí SPJF, dále je nutné, aby byl po celou dobu přítomen zdravotník a hlavní vedoucí zotavovací akce se školením podle pravidel MŠMT. Délka tábora je nejméně 6 dnů. Lze čerpat dotaci do výše 50 Kč na účastníka a den a maximálně 70 % nákladů.

Především je ale nutné nahlásit na mail kbs@spjf.cz do 30. května datum, místo, předpokládaný počet účastníků a jméno hlavního vedoucího a zdravotníka u všech táborů, které se budou toto léto konat. Tato data je totiž třeba poskytnout obratem příslušnému odboru MŠMT.

Dále je možnost dohodnout se na zapůjčení tábořiště a vybavení Sdružení. Pro více informací pište na daný mail.



Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 3x, naposledy 6. července 2011 ve 23:34:11


Diskuze ke článku

29. května 2008, 11:03
CapzAdamova

Zatím vím o osmi jistých táborech. Ozvou se ještě další oddíly a kluby?
28. května 2008, 17:45
Condor

Jouza je borec :-) Ted maka ve vedeni jako hrom ;-)
26. května 2008, 01:52
Hynas

To je dobrý komentář, Slavíku ;-)
25. května 2008, 15:18
Jouza

Sem vlož komentář ...
Vložení nového komentáře
*
*
*